Dyrektor Gimnazjum Publicznego „Pomerania” w Dziwnowie

SONY DSC

Od 1 września 2013 r. nowym dyrektorem naszego  Gimnazjum Publicznego „Pomerania” w Dziwnowie, jest pani mgr inż. Monika Hołdyńska. Nauczycielka informatyki i matematyki, w drodze awansu zawodowego uzyskała stopień nauczyciela dyplomowanego. Ukończyła Politechnikę Szczecińską-kierunek informatyki, studia podyplomowe -matematyka z informatyką oraz Organizację i Zarządzanie Oświatą. Pani Monika Hołdyńska jest typowym przywódcą, człowiekiem  uporządkowanym, a co za tym idzie punktualnym i konsekwentnym.  Pasją pani dyrektor jest jej praca, budowanie zdrowej atmosfery w szkole, zachęcanie uczniów i nauczycieli do działań mających zadanie podwyższanie jakości funkcjonowania naszej  szkoły. Pani Monika Hołdyńska  jest  osobą otwartą na różne pomysły i propozycje, dzięki czemu  nie ogranicza  naszego zapału i chęci do działania, więc zmierzamy we właściwym kierunku. Staramy się tworzyć nowoczesną, przyszłościową szkołę, gimnazjum na miarę XXI wieku. Prywatnie pani dyrektor także jest osobą aktywną, dlatego czynnie  uprawia sport: gra w  siatkówkę, często bywa na basenie oraz uczy się gry w tenisa ziemnego. Jednym słowem nasza pani dyrektor jest człowiekiem czynu, potrafiącym swoim zapałem zachęcić innych do pracy.
koncepcja_szkoly